Leakproof Ручек Кутија, Изолирани Бенто Кутија за Мажи, Жени, Возрасни, Обновливи Ручек Pail со Рамо, Рака Стар Трактор

Leakproof Ручек Кутија, Изолирани Бенто Кутија за Мажи, Жени, Возрасни, Обновливи Ручек Pail со Рамо, Рака

DEN 388.80

Достапност

Оброк пакети се еколошки метод кој може да се користи за да се намали потрошувачката на хартија и за еднократна употреба пластични садови.5cm; Материјал : 300d Оксфорд ткаенина, бисер памук, еколошки алуминиумска фолија; Појас должина : 24in/61cm; Нето тежина : 144g.Здраво, Добредојдовте на DEYYA продавница, сакаат да уживаат во добар ден на отворено?Земете го вашиот ручек и оди каде што сакате!Со овој стилски и лесен ручек торба, вашата храна ќе се чуваат свежи со целосно изолирани и трајни патент затворање.Пакување на вашиот сопствен ручек на училиште, работа или на патување е одличен начин да се заштедат пари и да се намали загадувањето на животната средина!Внимателно спакувани домашен ручеци не само што може да биде здрав и еко-пријателски избор, но, исто така, може да се намали за трошоците на јадење надвор за вас!Еј!Што чекаш?За здрав начин на живот сакате да се постигне започнува на работа, и доведување вашиот ручек кутии е најдобар и најлесен опција. Димензии : 9.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да се поставуваат прашања во ОК, или e-mail на нас, ние ќе ви послужи пријателски!Ви благодариме за вашето драгоцено време и трпение за да се види, јас ви посакувам се најдобро!Судбината ќе ги задоволи следниот пат.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа