Компас Машина, Прилагодлив Тример Компас Кружни Алатка за Сечење за Ротари Дијаметар од 10мм да 150mm Совршен Кругови Филм, Хартија, Винил, Гума итн.

Компас Машина, Прилагодлив Тример Компас Кружни Алатка за Сечење за Ротари Дијаметар од 10мм да 150mm Совршен

DEN 297.36

Достапност

【Корисни Машина】- Сантиметри и инчи, два видови на мерења, со цел за сечење кругови во гума, заптивка материјал, тенка кожа, хартија и винил. 【Сечење Точни и Брзо】- центар точка е фиксна да оската која го прави сигурни дека го тоа сигурно, исечете кругови од 10мм да се дијаметар од 150mm, лесно се отсечени круг. 【Одличен Материјал】- главниот дел од цврста пластика, мала тежина, висока јачина; прилагодување на завртката е Метални компоненти, здрав. 【Внимателни Дизајн】- Ratchet се справи со дизајн намалува зглоб замор, удобен зафат, меки и удобни рака чувствуваат, одговара на дланката на раката, не се лизга и стабилна. 【Најдобра Услуга】 - Ако имате било пред-продажба или по-продажба на прашања ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.Спецификација : Предмет Тип : Компас Cutter Type : Компас Cutter Material : Пластични + Metal Quantity : 1 Pc Color : Red Ruler Должина : Околу. 12cm / 4.7 in Package Листа : 1 x Компас Машина.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа