Pacer Rollr GRL Astra - Шарени слободен стил ролери Ролери

Pacer Rollr GRL Astra - Шарени слободен стил ролери Ролери

DEN 2399.76

Достапност

Висок квалитет бранеа велур подигање со вистински велур поставата и луксуз, удобност, соочи се.Добро глуждот поддршка, совршен за почеток и средно скејтери.High-end Quality Алуминиумска шасија со СТП перници со прецизност врти.Kemistry Планирам 65mm сите намена тркала се големи и grippy - одлично за внатрешна или надворешна употреба; натоварен со Bevo Сребро-5 Трка Оценет хром лежишта се направени за брзина.Одговара точно на жените целата U. S. чевли големини.Скејт во стил со Rollr Grl Astra quad ролери ролери.Изберете ја вашата омилена боја, чипка нив и хит на тротоарот, лизгалиштето, рампата, или парк.Лизгачите од сите возрасти и да било ниво на вештина може да уживате во удобноста, поддршка и прецизноста на овие ролери ролери.Тие функција шарени велур горен дел со велур обвивка, изградена на квалитетот алуминиумска шасија.На камиони и перници водич им помогне на вашиот врти и да се обезбеди контрола па ќе може да се танцува, планирам, и тоа спин за содржината на срцето.Kemistry Планирам 65 mm Мулти-Цел полиуретан тркала и се даде контрола и мирно возење над различни површини.Оди брзо со вклучени Bevo Сребро-5 Трка Оценет лежишта.Овие ролери одговара точно на жените целата чевли големини.На Rollr Grl линија на ролери со Pacer меша забава мода и со цртичка на носталгија.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа