Doorplate Spkr Рамна со ПРЕДВОДЕНА од Нерѓосувачки

Doorplate Spkr Рамна со ПРЕДВОДЕНА од Нерѓосувачки

DEN 1845.60

Достапност

Земја на Потекло : САД.Рециклиран Пакување : Yes.Вид на Пакување : Бела Кутија.Ro HS Согласност : Нема.Гаранција : 1 година.Боја : Сребро.Димензии : 6"Lx3"Wx6"Х Тежина : 1.65 lbs.Valcom месинг doorplate јазик.Времето-Отпорни.Talkback Јазик.Вклучува Повик Копче("ПОВИК" во брајово писмо).Месеци Во Стандардна Двокреветна Банда Електрично Поле.Нерѓосувачки Челик, Месинг или Faceplate.CE.VCV1072 B Нерѓосувачки.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа