1 Нога РКА Кабел Пар - Audioblast СЕДИШТЕТО-1 - Ултра Флексибилни - Dual Заштитените () High-Definition Аудио Interconnect Кабел и Neutrik-Rean NYS Злато РКА Конектори (2 Кабли, Секој 1 Нога Долго)

1 Нога РКА Кабел Пар - Audioblast СЕДИШТЕТО-1 - Ултра Флексибилни - Dual Заштитените () High-Definition

DEN 342.00

Достапност

Audioblast СЕДИШТЕТО-1 е флексибилен професионални одделение инструмент кабел идеално за голем број на апликации.На проводен PVC под-shield, се служи shield & ултра-чиста Кислород Слободни Бакар јадро се обезбеди повисоко ниво на сигнал транспарентност & квалитет, поништување на речиси сите електрични пречки & microphonics. 5 Година Замена Гаранција.Гума флексибилни подигање дотации најдобри вирус олеснување.Изолација спречува било shorting внатре.Злато позлатен Месинг контакти подобрување на спроводливост.Иако направен за солиден стручен фаза и студио користите нашата разумна цена значи дека на домашните корисници и ентузијасти слично сега ќе имаат задоволство на користење на овие high-end, професионални одделение кабли без кршење на банката.Ниска capacitance на СЕДИШТЕТО-1 ќе се секогаш верно го изнесам вистински тонот на вашата опрема.Audioblast кабли се воведени за да се пополни потребата за супериорен квалитет, професионални одделение & достапни аудио кабел.Сопствени Направени - 1 Нога - РКА кабел пар користење Audioblast СЕДИШТЕТО-1 - Ултра Флексибилни - Dual Заштитените (100% ) - High-Definition аудио кабел и Neutrik-Rean NYS РКА Конектори (2 кабли, секој кабел е 1 Нога долго, за лево и десно канали).Нашата цена е навистина ваков, ве молиме да не суди на нашите производи врз основа на нивните ниски цени, ве молиме обидете се со нас од и вие ќе бидете пријатно изненадени, ве молиме не заборавајте да се споредат нашите опрема со наследството брендови (ние ќе ги задоволи и надмине вашите очекувања!).Ние во Audioblast гарантира дека ова е професионална одделение производи, ние сме фокусирани на доведување највисока вредност за нашите клиенти, ние се врати сите наши опрема со без прашања праша 5 година Замена Гаранција.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа