САД ЗАПЕЧАТУВАЊЕ РЕФУС-LPD-83 Јасно L-Форма од Пластични Училница Биро Divider - 1/8 Дебела - 36 Високо - 32 од Страна на x 36 Пред

САД ЗАПЕЧАТУВАЊЕ РЕФУС-LPD-83 Јасно L-Форма од Пластични Училница Биро Divider - 1/8 Дебела - 36 Високо - 32

DEN 996.00

Достапност

Инсталација Тип : Авто-Поддржани.Инсталација Локација : Подот.Панел Димензија Дебелина : 1/8", Висина : 36", Долго Страна Ширина : 32", Пред Ширина : 36".Нозете Количина Се Вклучени : 2, Панел Локација : Страна, Пред Се, Нога База Ширина : 8", Нога Висина : 24".Боја : Јасно, Јасност : Јасно.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа