Осветлување Modz Xbox Еден 40 Режими Брз Оган Контролер Црвено Faceplate Modded Скок Шут Се Откажат Застрелан Снајперист Брз Опсегот

Осветлување Modz Xbox Еден 40 Режими Брз Оган Контролер Црвено Faceplate Modded Скок Шут Се Откажат Застрелан

DEN 407.76

Достапност

Најновите Осветлување Modz технологија за Xbox Еден брз оган контролер!Ова е сосема нов контролер, тој е подготвен да го преземе вашиот гејмерски доживувања на следното ниво.Уредување во автоматско полу-автоматско оружје, капка шут, скок шут, брзи снајперист опсег, снајперист задржете здив, авто цел одредување на очите, dual брз оган.Совршен за сите најнови Call Of Duty игрите.Лесен за употреба, работи совршено онлајн.Во потрага по најдобрите брз оган контролори?никој не удира нашите сопствени напишан код, кои биле тестирани за да се зголеми вашиот гејмерски искуство.Убава сопствени направени faceplate што го прави вашиот контролер се издвојува од останатите.Осветлување Modz сега нуди најдобрите и најновите Xbox Еден брз оган контролер. 20 главните начини + 20 под режими, а не на оние бескорисни режими дека некои други брендови користат да се направи до броеви. 40 начини за да ги собере сите ваши игри треба.Се стекнат со предност што секогаш сте сакале.Сите контролори се modded од сосема нов мало Xbox Еден контролори.Купи со доверба со добро воспоставената во брз оган индустрија.Сите контролори дојде со детални инструкции листови.Скок шут, се откажат од шут, брзи снајперист опсег двојно шут, dual брз оган и повеќе.Среќен игри!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Wii Т Безжична Gamepad
  • Новак

Wii Т Безжична Gamepad

DEN 455.76

1 WIRELESS, ПРОГРАМАБИЛНИ И ВИБРАЦИИ GAMEPAD ЗА NINTENDO WII И GAMECUBE ЗАОСТАНУВААТСЛОБОДНИ.ПРЕНОСИ ВО ТЕКОТ НА ОПСЕГ КО