Безбеден Начин Влечење 2 x 12' Roll 3M 983 Серија Дијамант Одделение Conspicuity Приколка DOT-C2 Рефлексивни Безбедност Лента Црвено & Бела 6/ 6 Шема 983-326

Безбеден Начин Влечење 2 x 12' Roll 3M 983 Серија Дијамант Одделение Conspicuity Приколка DOT-C2 Рефлексивни

DEN 550.80

Достапност

Достапен во 2" x 12-ft.ролни.Боја Црвено/Бело - 6"/ 6" Шема.Агресивни Лепило.Ги исполнува DOT-C2 Спецификации.Серија 983 - силни и издржливи за лесна апликација на мазни површини.Се тркалаат на наизменични 6 инчен црвена и 6 инчен бела, високо рефлективна, microprismatic sheeting со притисок чувствителни лепило за лесна апликација на камиони, приколки и големи возила за да се подобри видливоста и откривање на далечина.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа