Виси Бубамара на Мали 4 Зелени Розова Трепет Најлон Мрежа Дама Грешка Одликувања на Красат Бебе бебе соба Спална соба Девојки Соба Таванот и Ѕидот Оркестарот Свадб?

Виси Бубамара на Мали 4 Зелени Розова Трепет Најлон Мрежа Дама Грешка Одликувања на Красат Бебе бебе соба Спална

DEN 360.00

Достапност

Се ПРОДАВААТ ПОЕДИНЕЧНО : Еден (1) Виси Бубамара 4" W x 3" H x 2" Кол.Мали Зелени Розова Трепет Најлон Мрежа Дама Грешка Украси.Красат Бебе бебе соба Спална соба, Девојки Соба Таванот и Ѕидот Оркестарот, Свадба, Роденден, Свадба Бебе Туш, Тоалет, Дома, Playroom, Деца, Деца Ladybugs Ѕид Декорација 3 D Уметност DIY Занает.Идеален за бебе бебе соба, детска соба, девојки соба се меша и натпревар стилови, големини beaded тело грешки се : едноставен начин да ја прикачите на ѕид е да се помине, бред или притисни pin и да се поттикнат преку најлон ткаенина назад зад телото и едноставно да помине на ѕидот.За текстил тело грешки се : едноставен начин да се закачите на ѕидовите е да се помине, бред или притисни pin и да се поттикнат преку најлон ткаенина тело (само тенок слој на ткаенина, а не преку целото тело) и едноставно да помине на ѕидот.Ве молиме чувајте ги надвор од дофат на деца како вие сакате да бидете сигурни малку раце не се повлече надолу бубачка и се оддели од ѕидот.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа