Meilishuang Милениче Торба, Простор Ранец, Платно, Преносни Милениче Ранец, Дише Мачка Торба, Солидна Боја Куче Ранец

Meilishuang Милениче Торба, Простор Ранец, Платно, Преносни Милениче Ранец, Дише Мачка Торба, Солидна Боја

DEN 2011.20

Достапност

големина : 30×21×40cm.Функционалност : лесно да се носат, воздух мрежа за подобра циркулацијата на воздух и нула отпор.Применливи сценарија : отворен простор, дома, планинарење, патуваат, пешачење, возење велосипед, пешачење, кампување, пријатели собир.Како да го користите : Отворена ранец, а потоа се стави на мачка и куче во тоа.По-продажбата на услугата : По-продажбата на услугата : Доколку е потребно, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас преку e-mail, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, ви посакувам среќен шопинг, ви благодарам.Уникатна и популарна простор капсула дизајн го прави вашето домашно милениче побезбедно, поудобно и има пошироко видно поле.Целосно дише мрежа и три-двострано мрежа и им обезбеди на вашите миленици со безбедно и удобно патување.Целосната мрежа дизајн и поле на визија се погодни за домашни миленици, кои патуваат за долго време.Ранци и пред ранци-дали ќе се носи милениче превозникот на предниот или задниот дел, тоа може да направи да се hands-free и се грижи за вашите миленици повеќе лесно во текот на пешачење, велосипедизам, пешачење, итн.Издржливост и breathability може да донесе подобри циркулацијата на воздух и анти-нула effect Make да се чувствувате поудобно, лесен за носење, лесно за чување, носат домашни миленичиња куче, ранец, погодна за отворен патување, можете да го користите да се донесе една мала куче или мачка да се вози велосипед, крстоносните, камп, одиме на отворено или се дружи со friends Durable, целосно опремен, отпорно на гребење и издржливи, може да се користи за долго време, страничниот џеб е исто така многу погодни за да на канти или торба закуски.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа