Raxinbang Куче кревети Милениче Ранец, Преносни Дише милениче Торба, пет автомобил Торба, Анти-Нула Дише мрежа мачка Торба, Чанта кој се одвојува за Складирање Торба, из?

Raxinbang Куче кревети Милениче Ранец, Преносни Дише милениче Торба, пет автомобил Торба, Анти-Нула Дише мрежа

DEN 2884.56

Достапност

Материјал : високо квалитетен материјал во Оксфорд ткаенина милениче ранец.Големина : M : 45 * 25 * 28cm, погоден за домашни миленици под 5kg,.Карактеристики : мрежа прозорецот е транспарентен и транспарентен, овозможувајќи му на вашето домашно милениче да дишат и да се релаксираат слободно.Добро проницаемост, погодно влезот, дво-насочно патент, лесен демонтажа и монтажа, практично за патување.Преносни : Безбеден и удобен за носење на домашни миленици при пешачење, за патување или се случува надвор.Земете вашиот сакан куче ранец превозникот со вас каде и да одите.Погодна за активности на отворено како на пример, туризам, пешачење, кампување, итн.за да се осигура безбедноста на домашни миленици.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа