SAMDEW Пренослив Печатач Торба Ранец Компатибилен со HP OfficeJet 200/250, HP Танго/Танго X, Mobile Printer за Носење со Лаптоп Слој(до 15.6) & USB Кабел, за Travel & Бизнис, Торба Само

SAMDEW Пренослив Печатач Торба Ранец Компатибилен со HP OfficeJet 200/250, HP Танго/Танго X, Mobile Printer

DEN 863.76

Достапност

【Компатибилни Модели】 : Компатибилен со HP Office Jet 200/250 сите-во-едно пренослива безжична мобилна печатач, и компатибилен со HP Танго/Танго Х smart home печатач.За чување на други модели, ве молиме обратете се до овие 4 модели големина. 【Внатрешната Структура】 : Со лаптоп посветен складирање слој (до 15.6") и А4 складирање слој во главната сала.На fastener рака поправки на лаптоп и пренослив печатач заедно, што е погодно за бизнис патувања, туристички или други сали. 【Повеќе Џебови】 : Горниот џеб може да чувате вашите предмети.Преден џеб содржи мрежа патент џеб и некои мали џебови за канцелариски предмети, како лаптоп, пенкала, пост-тоа.Страна мрежа џеб може да се одржи на вода очила. 【Хуманизирано Дизајн】 : рамо ремени и половината на ранец користите поместена перница, кои го намалуваат притисокот на рамо и половината до одреден степен.На страна патент џеб, содржи USB кабел, што е погодно да ја полните. 【Идеален Помошник】 : Ранец Димензии : 11.5 x 6 x 18 инчи.Погоден за наставници, ученици, писатели, нето работници, канцелариски работници и луѓе од бизнис патувања.Идеален за користење и исто така погоден за домашна употреба.Специјално дизајнирани за преносни mobile printer складирање, погоден за наставници, ученици, писатели, канцеларијата на работниците, и луѓе од бизнис патувања.Идеален за користење и за домашна употреба.Нашите печатач складирање ранец главно е компатибилна со следниве 4 модели, за чување на други модели, ве молиме обратете се до овие 4 модели големини.Компатибилен со HP Office Jet 200/250, HP Танго/Танго X.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа