SCIONE Училишни Ранци за Жените Тинејџерски Девојки со Полнење преку USB Порт Лесни Платно Мрачно Ранец Симпатична Девојки Bookpack

SCIONE Училишни Ранци за Жените Тинејџерски Девојки со Полнење преку USB Порт Лесни Платно Мрачно Ранец Симпатична

DEN 2059.20

Достапност

【 КОМПЈУТЕР УЧИЛИШНИ РАНЦИ за ЖЕНИТЕ】 На шари тинејџерски девојки ранци : Функција поделба во Внатрешноста ( лаптоп, i Pad, мобилен телефон, копчиња, карти, итн.) . 【Го НАМАЛИТЕ СТРЕСОТ НА ВАШЕТО РАМО】Удобно струење назад дизајн со меки мулти-panel вентилирани баласт на училишниот ранец, ви дава максимум назад поддршка.Дише и прилагодливи рамо ремени ублажување на стресот на рамо. 【МНОГУ ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ&ЏЕБОВИ】Еден посебен лаптоп оддел се одржи 15.6 Инчен Лаптоп, како и 15 Инчен,14 Инчен и 13 Инчен Mac Book/Лаптоп.Една пространа пакување оддел пространа за дневни потреби,технолошки електроника додатоци.Пред оддел со многу џебови, пенкало џебови и клучните фоб кука, направете ја вашата предмети на организиран и полесно да се најде. 【USB ПОРТ ДИЗАЈН】Со вграден USB конектор надвор и изградена во полнење кабел внатре,овој USB лаптоп ранец ви нуди лесен начин да го полните телефонот додека пешачите.Ве молиме да се напомене дека овој ранец за тинејџерски девојки не самата власт, полнење преку USB порт само што нуди лесен пристап за полнење.Боја : Z Црна.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа