fitBAG Класичен Blue Прилагодено Прилагодени Ракав за OnePlus Nord N10 5G | произведени во Германија | Вистински Alcantara Торбичка случај Покрие со Microfibre Поставата за Чистење на Екр

fitBAG Класичен Blue Прилагодено Прилагодени Ракав за OnePlus Nord N10 5G | произведени во Германија | Вистински

DEN 167.76

Достапност

Контактирајте со нас пред купување ако сакате да продолжите со користење на еден од вторите.Квалитет карактеристики : Стручно пораби и совршено се вклопуваат за One Plus Nord N10 5 G Поединечно рачно изработени од кожа занаетчии 100% произведено во Германија Заштита и чистење на функцијата поради самостојно развиена high-end microfibre 2 години Гаранција Дали користите некој дополнувања на вашиот телефон веќе?Ако имате било какви желби, за пример, ако сакате да sleeve кој одговара на вашиот уред, со дополнителни случај, браник или слични - ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да купите.Интегрирани high-end microfibre обезбедува чиста прикажат по некое време на носење.ќе се пријателски одговорени од страна на нашата поддршка.Удобно одговара на вашиот уред (прво мора да се отстрани било која друга случај, браник, маска или слично).Заштита од прашина, гребнатини и светлосни ефекти.Секоја торбичка е единствена точка и рачно изработени професионално само за вас.Оригиналниот Alcantara.Дизајни од Alcantara да Зебра да се вклопи во секој вкус.Стручно пораби : произведено во Германија 2 годишна гаранција.Сакаме да ги користиме нашите телефони во нејзината чистота.Handsewn за совршено да се вклопи One Plus Nord N10 5 G само.Автоматската чистење функција од страна на интегриран high-end microfibre.Ние, исто така, сакате да бидете сигурни дека се многу задоволни со вашиот уникатен објект по купувањето - ако имате било какви прашања само ни капка e-mail и тоа ќе се одговори брзо.Ова е причината зошто fit BAG дизајниран сит се вклопуваат случај кој совршено се вклопува во One Plus Nord N10 5 G.Дизајн ги исполнува функционалност - премија телефон protection We сите сакаат убави дизајн на нашите паметни телефони и сите ние сакаме да уживаме без граници.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа