fitBAG Класична Црна Обичај Прилагодени Ракав за Huawei Мате 20 РС | произведени во Германија | Вистински Alcantara Торбичка случај Покрие со Microfibre Поставата за Чистење на Екра

fitBAG Класична Црна Обичај Прилагодени Ракав за Huawei Мате 20 РС | произведени во Германија | Вистински Alcantara

DEN 669.60

Достапност

ќе се пријателски одговорени од страна на нашата поддршка.Автоматската чистење функција од страна на интегриран high-end microfibre.Квалитет карактеристики : Стручно пораби и совршено се вклопуваат за Huawei Мате 20 РС Поединечно рачно изработени од кожа занаетчии 100% произведено во Германија Заштита и чистење на функцијата поради самостојно развиена high-end microfibre 2 години Гаранција Дали користите некој дополнувања на вашиот телефон веќе?Ако имате било какви желби, за пример, ако сакате да sleeve кој одговара на вашиот уред, со дополнителни случај, браник или слични - ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да купите.Ова е причината зошто fit BAG дизајниран сит се вклопуваат случај кој совршено се вклопува во Huawei Мате 20 РС.Дизајни од Alcantara да Зебра да се вклопи во секој вкус.Заштита од прашина, гребнатини и светлосни ефекти.Стручно пораби : произведено во Германија 2 годишна гаранција.Дизајн ги исполнува функционалност - премија телефон protection We сите сакаат убави дизајн на нашите паметни телефони и сите ние сакаме да уживаме без граници.Ние, исто така, сакате да бидете сигурни дека се многу задоволни со вашиот уникатен објект по купувањето - ако имате било какви прашања само ни капка e-mail и тоа ќе се одговори брзо.Handsewn за совршено да се вклопи Huawei Мате 20 РС само.Удобно одговара на вашиот уред (прво мора да се отстрани било која друга случај, браник, маска или слично).Оригиналниот Alcantara.Контактирајте со нас пред купување ако сакате да продолжите со користење на еден од вторите.Сакаме да ги користиме нашите телефони во нејзината чистота.fit BAG ветувања 100% квалитет и сака да се осигура голем клиент искуство - било прашања или прашања кои се однесуваат на материјалот, функционалност, бои итн.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа