Розева Пеперутка Змејот Арт Деко Подарок Мода Телефон Паричникот Чанта Виси Мобилни Торбичка Црна Џеб

Розева Пеперутка Змејот Арт Деко Подарок Мода Телефон Паричникот Чанта Виси Мобилни Торбичка Црна Џеб

DEN 1672.80

Достапност

За разлика од готови производи, можете исто така да прилагодите на производи со врвен идеи во DIYthinker.Тоа исто така го држи телефонот да ви остане мирна кога тоа е ставен на маса и да се држат настрана од гребнатини.; -Совршени за вас и вашите пријатели да го однесе насекаде без да го држите телефонот и натпревар облека што ја носат.Компатибилен со повеќето паметни телефони.-Совршен за вас и вашите пријатели да се земе било каде без да го држите телефонот и натпревар облека што ја носат.Големина : 10.2 cm x 4 см / 1.Прстен обезбедува 180° флип за удобно прилагодување агли за прстите.Големина : 10.5 cm (4 инчен x 8 инчен).6 инчи ) помага и задржете го вашиот телефон цврсто и да се спречи вашиот телефон од случајно паѓање и се лизга.Пакет Количина : 1 x виси чанта.Функција : -Трајни и удобно материјал.Ние сме подготвени да ви донесе високиот квалитет на производите, prefect шопинг искуство и единствен начин на живот.5 cm (4 инчен x 8 инчен).DIYthinker сака да ги донесе сите идеи во реалност.Класификација : Виси Чанта, Мобилни Торбичка, Pocket Feature : -Трајни и удобно материјал.Налепница, што е во прилог на залага за лесна инсталација на вашиот телефон.; -Да се носат со крст-тело или еден рамо.-Можат да се носат со крст-тело или еден рамо.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа