Винил Ракавици [Пакување од 500] Јасно за Еднократна употреба Пластични Испит Ракавици - Латекс & Прав Слободни [5 кутии од 100] + Ракавица Отстранување Водич

Винил Ракавици [Пакување од 500] Јасно за Еднократна употреба Пластични Испит Ракавици - Латекс & Прав Слободни

DEN 1199.76

Достапност

ТЕШКИ – Ракавици се изработени од дебели и издржливоста чиста девица ПВЦ пластика кои ви даваат умешност и контрола, а носи нив, мора beaded ракави и се ambidextrous.ДОСТАПНИ се ВО СИТЕ ГОЛЕМИНИ – Големини од Екстра Мали за да крупните се однесуваат на големината на табелата во слики за правилно големината.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа