TWTADE 2 парчиња Радио Антена Универзална 4 Дел Телескопски AM FM Нерѓосувачки Челик Рамна Глава за ТВ,Далечински Управувач,Аларм итн.6158

TWTADE 2 парчиња Радио Антена Универзална 4 Дел Телескопски AM FM Нерѓосувачки Челик Рамна Глава за ТВ,Далечински

DEN 233.76

Достапност

Име на производ : Радио антена.Производ големина : Unstretched Големина : 21cm / 8.3",Целосна Должина : 63cm / 24.8" Монтажа Дупка со Дијаметар : 0.25 mm / 0.09".Производ Материјал : Изработени од нерѓосувачки челик и месинг.Антената е на добар квалитет, 4 делови стигнале, погоден за радија, играчка автомобили, инструменти, далечински контроли и така натаму.Производ содржина : 2 Buc Телескопски Антена.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа