Андреј Мек Браун Казан Верверица Коса Букви Quill Серија 179L Големина 6

Андреј Мек Браун Казан Верверица Коса Букви Quill Серија 179L Големина 6

DEN 650.88

Достапност

На Андреј Мек Браун Казан Quill е идеален за букви.Оваа четка работи најдобро за мазни површини, како што се стакло и автомобилската тела.Карактеристики : Големина на Четката : 6 (1-1/16 во.) Браун верверица-коса quill.Во прилог црвено-лакирани рачки.Дипломирал коса должина на располагање.Исто така достапен во големини 0-20. Рачно изработени во Франција и Германија.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа