Хривнија Големината Колосек, Лесни Хривнија Measurer за Нараквица Продавница за Приватна Употреба за Професионална Употреба за Дома

Хривнија Големината Колосек, Лесни Хривнија Measurer за Нараквица Продавница за Приватна Употреба за Професионална

DEN 1656.00

Достапност

Мерење на рака се означени со големина на рака.Тоа е прецизен и лесен.Погоден за професионална употреба и за приватна употреба.Мала тежина и лесен за носење,многу подвижни.Идеален за мерење на зглобовите за да ја одредите големината на нараквица.Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, трајни, и еколошки.Површината на бразлетна е изработен со читање (мерен опсег 15-23 cm, растојанието од 0,5 cm на две тркалезни дупки).Функција : 1. Идеален за мерење на зглобовите за да ја одредите големината на нараквица.2. Мала тежина и лесен за носење,многу подвижни.3. Мерење на рака се означени со големина на рака.Тоа е прецизен и лесен.4. Погоден за професионална употреба и за приватна употреба.5. Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, трајни, и еколошки.Површината на бразлетна е изработен со читање (мерен опсег 15-23 cm, растојанието од 0,5 cm на две тркалезни дупки).Спецификација : Предмет Тип : Алки Мерки Gauge Material : Нерѓосувачки Steel Weight : 20 g / 0.71 оз(прибл.)Мерен Опсег : 15 ~ 23cm / 5.9 ~ 9.1 во Дупка Интервал : 0.5 cm / 0.2 во.ние текст табела тд,.ние текст табела ти,;.ние текст маса,Пакет Листа : 1 x Хривнија Мерка Колосек.


Параметрите на стоката

Item Type:
Bangles Measures Gauge
Material:
Stainless Steel
Weight:
20 g / 0.71 oz(approx.)
Measuring Range:
15 ~ 23cm / 5.9 ~ 9.1in
Hole Interval:
0.5cm / 0.2in
.w-e-text table td,.w-e-text table th,;.w-e-text table, :
Package List:
1 x Bracelet Measure Gauge :

Подобро ви се допаѓа