ChgImposs 12 Прилагодливи Лизгачки Комбинација Плоштадот Владетел & Protractor Ниво Мерка За Мерење На Собата, Инчен/Метрички

ChgImposs 12 Прилагодливи Лизгачки Комбинација Плоштадот Владетел & Protractor Ниво Мерка За Мерење На Собата,

DEN 479.04

Достапност

12-Инчен нерѓосувачки челик владетел, protractor главата, центар главата, плоштад глави, за сите на вашиот израмнување потреби.Директни читање двојно 180 степен protractor скала.Професионални Инчен/Метрички алатка, прилагодлив straight edge Длабочина, висина и означување на мерач.Straight edge со авто-чување на писарот, хоризонтално ниво, plumb ниво, агол measurer.Се направени од високо нерѓосувачки челик материјали и никогаш не ' рѓа или ги кородираат.Спецификации : Карактеристики : - телото е направен од висок нерѓосувачки челик материјали, никогаш не рѓа или ги кородираат.Во областа на microprocessing, техниката на ласерска технологија за висока прецизност производство. - Мобиле мулти-азимут мерење - Голема блистер дизајн - Погоден за мерење, означување надвор, Дрво, кое лежи надвор итн.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик + Алуминиумски Легури.Мерен опсег : 0-180 степени.Answer : ___________________________ Note : - Бидете сигурни да се стегне завртки, фиксно сечилото пред употреба. - Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. - Ве молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Пакет содржи : 1 x Комбинација Плоштадот Владетел.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа