Контејнерот Вакуум Складирање Кутија, Големина XL, 180L, Црна Бесконечност, RAN8643

Контејнерот Вакуум Складирање Кутија, Големина XL, 180L, Црна Бесконечност, RAN8643

DEN 1714.32

Достапност

Производителот гаранција може да не се применува.Има еквивалент на двојно прекривки и две перници.Тоа ќе се вклопи лесно под креветот, одржување на прекривки прашина слободни.Високи перформанси вентил, компатибилен со сите видови на правосмукалка, со прилог ремени.Компактен вакуум складирање во багажникот, на црно.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа