qiqi чување-Складирање Кеси Високо-Одделение за Обновливи Вакуум Кеси (8 Голем Капацитет) Може да Спаси 80% од Простор за Складирање (Боја : Бела, Големина : 80x100cm)

qiqi чување-Складирање Кеси Високо-Одделение за Обновливи Вакуум Кеси (8 Голем Капацитет) Може да Спаси 80%

DEN 1444.80

Достапност

Сепак, неизбежно е дека различни монитори може да предизвика суптилни боја разлики.Претпазливост : производот е мерени рачно, ако постои разлика на 1-3мм, ве молам, прости ми!Производот слики од нашата продавница се реални снимки.★Specifications Name : вакуум торба, компресирана bagwhite Material : PEQuantity : 8 Accessories : електрична пумпа (напон 220v-240v)Големина : 40x60cm, 50x70cm, 60x80cm, 70x100cm, 80x100cm Tip : Освен за правосмукалки и додатоци, сите други елементи се реквизити.★Со цел да се направи вашата шопинг процесот повеќе пријатно, ќе добиете вашите омилени производи во рок од 20 дена. ★Детали за производот : 1. Помал простор за складирање : Кога компресија кеса не е потребен, вакуум торба може да се здипли во помала големина, а потоа се чуваат во кабинетот.Ова е многу корисно за вашето дневно патување и живот.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа