Konxxtt Јасно Простор Saver Складирање Печат за правосмукалки Компресирани Облека Ватенка Организатор Торба (A,60x50cm /23.6x19.7)

Konxxtt Јасно Простор Saver Складирање Печат за правосмукалки Компресирани Облека Ватенка Организатор Торба

DEN 24.00

Достапност

Тие, исто така, помага да се заштити вашата облека од вода, влага, грешки, месеци, нечистотија, mildew и мириси. ✿ЛЕСНИ 100*70cm;80*60см;60*50cm Овој вакуум печат складирање торба е совршен за сите ваши складирање потреби и тоа ќе ви помогне да заштедите до 75% простор за складирање.Тие се идеални за утешители & ќебиња, перници, џемпери, јакни, сезонски облека и сите други крупни работи.Со овие складирање кеси, можете да компресирате облека, перници, фрла и сезонски постелнина Тие може да бидат поставени на врвот од еден на друг, можете да заштедите драгоцено простор во вашите плакари, таванот, гаража или во подрум. ✿СРЕДЕНА СКЛАДИРАЊЕ — се Користи за сезонски облека, ќебиња, постелнина, празник украси, играчки, слики, бебе облека, како saree чанти, итн — Одлично за дома, колеџ ученичкиот дом, плакар, спална соба, подрум, таванот, под кревет, складирање, и повеќе.Лесно да се чисти и обновливи Можете да вакуум надвор на воздух со правосмукалка (не е вклучен) или воздушна пумпа (не се вклучени) Пакет Содржина : 1 PC Нов Простор Saver Заштеда на Чување Печат за правосмукалки Компресирани Организатор Торба /b> Нашата страст за организација е воден од желбата да се поедностави животот, да се направи секојдневните задачи, побрзо и полесно така што ќе ги имате повеќе време за она што ви се допаѓа.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа