Usstore 1PC Складирање Кутија Прилагодливи 24 Оддел Пластичен Накит Earring Случај (Сина)

Usstore 1PC Складирање Кутија Прилагодливи 24 Оддел Пластичен Накит Earring Случај (Сина)

DEN 383.76

Достапност

Материјал : Тешко Пластика.Кутија Големина : 19cm x 12.5 cm x 3.5 cm.Пакет се Вклучени : 1pc Складирање Кутија (без мало пакет).Внимание : ве Молиме не користете го во вода да се измијат оваа складирање торба колку што е можно.Може да се користат.Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1 Материјал : Тешко Пластични Случај Боја : Портокалова,Сина,Розова,Јасно Кутија Големина : 19cm x 12.5 cm x 3.5 см Мултифункционален Дизајн може да се користи за чување на обетки, ѓердани, лежиште, прст прстен или други мали накит, исто така, се користи за чување на риболов кука, риба намамат мамка или други мали алатка за полнење Пакет Содржина : 1 X Прилагодливи 24 Оддел Пластични Складирање Кутија за Накит Earring Случај(НЕМА Мало Поле.Спакувани Безбедно во Меур Торба).


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа