Разбуди MTB Матични 31.8 90mm 0-60 Степен Прилагодливи Велосипед Матични Планински Велосипед Матични Краток Handlebar Матични за најголемиот Велосипед, Патот Велосипед, MTB, BMX,

Разбуди MTB Матични 31.8 90mm 0-60 Степен Прилагодливи Велосипед Матични Планински Велосипед Матични Краток

DEN 623.76

Достапност

Stereer Цевка со дијаметар : 28.6 mm (1-1/8"), Handlebar Дијаметар : 31.8 mm (1-1/4"), Должина на : 90mm, Тежина : 260g, Степен : 0-60° Прилагодливи.Шупливи дизајн, лесна тежина.Ве Молиме Да Ја Потврдите Вашата Големина Пред Да Купите.Четири гром бар менгеме има бар безбедно во позиција.Лесна инсталација, само поврзете до оригиналната предната вилушка матични.Универзална кратко се справи со бар матични погоден за повеќето патот велосипед, фиксна опрема велосипед, планински велосипеди и сл.LITEONE МАТИЧНИ, ТВОИТЕ НАЈДОБРИ CHOICENote : ве Молиме Потврдете ја Вашата Големина Пред Вашиот Purchase Note : ве Молиме Потврдете ја Вашата Големина Пред Вашиот Purchase Feature : Handlebar центар дијаметар : 31.8 mm (1-1/4") Stereer цевка со дијаметар : 28.6 mm (1-1/8") Диплома : 0-60° Степен Прилагодлива Должина : 90mm Weight : 260g Size : 31.8*28.6*90mm Style : висок интензитет stem Material : AL6061 Алуминиумска легура T6 Package Вклучуваат : 1 × Велосипед Матични.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа