СЛИК Мерач ПРО-204L-254P Глицерин Исполнет Индустриски Пред Flanged Панел Планината Притисок Мерач со Нерѓосувачки Челик Случај, Месинг Internals, Пластични Леќи, 2-1/2 Dial Големи

СЛИК Мерач ПРО-204L-254P Глицерин Исполнет Индустриски Пред Flanged Панел Планината Притисок Мерач со Нерѓосувачки

DEN 792.72

Достапност

Пред Flanged Панел Планината Дизајн.Нерѓосувачки Челик Случај и Рамки.Дувачкиот Internals и Конекција.Phosphor Бронза Bourdon Цевка.Течност Исполнета.Ефтин комунални мерач за широка комерцијални и индустриски пазари.Погоден за воздух, вода, нафта, гас или други медиуми не корозивни да месинг.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа