FYPower 15 Парчиња 1/4 NPT Воздух Спојка и Приклучокот за Полнење, Брзо се Поврзете на Воздухот Фитинзи, Индустриски Цврст Месинг Брзи Поврзете го Поставите

FYPower 15 Парчиња 1/4 NPT Воздух Спојка и Приклучокот за Полнење, Брзо се Поврзете на Воздухот Фитинзи, Индустриски

DEN 527.76

Достапност

➤ ТРАЈНИ СОЛИДНА МЕСИНГ ИЗГРАДБА : Изработени од Месинг, Долготраен и Отпорен на Корозија. ➤ ДАЛИ НАЈДОБАР за ДА се СПРЕЧИ ИСТЕКУВАЊЕ : Сите Машки Конец со Sealent за да Нема Течење и не Доаѓаат со Тефлон Лента. ➤ ЛЕСНО ПОВРЗЕТЕ СИСТЕМ : Ракав Guard Помага во Намалување на Ризикот од Случајно Прекинува и го Штити Спојка Ракав. ➤ ШИРОКО се КОРИСТИ : Заменлив со Повеќето Производители и Лесно се Заклучува Алатка на Воздух Црева. ➤ СЛОБОДНИ 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : 1 Години Гаранција Обезбедена од страна FYPower, Па Кликнете на "Додади во Кошничка" со Доверба. 2 парчиња - 1/4" NPT Месинг Женски Спојка. 2 парчиња - 1/4" NPT Месинг Машки Спојка. 5pcs - 1/4" Индустриска Серија Месинг Приклучок со 1/4" NPT Женски Навој. 5pcs - 1/4" Индустриска Серија Месинг Приклучоци со 1/4" NPT Машки Конец. 1pc - PTFE Лента.ИЗДРЖЛИВИ СОЛИДНА МЕСИНГ ИЗГРАДБА : Изработени од Месинг, Долготраен и Отпорен на Корозија.Да ГО НАПРАВИТЕ НАЈДОБРИОТ за ДА се СПРЕЧИ ИСТЕКУВАЊЕ : Сите Машки Конец со Sealent за да Нема Течење и не Доаѓаат со Тефлон Лента.ЛЕСНО ПОВРЗЕТЕ СИСТЕМ : Ракав Guard Помага во Намалување на Ризикот од Случајно Прекинува и го Штити Спојка Ракав.ШИРОКО се КОРИСТИ : Заменлив со Повеќето Производители и Лесно се Заклучува Алатка на Воздух Црева.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа