(25) пакет Поларизирана SPT-2 женски 18 Мерач Темно Зелена Plug Snap На Gilbert zip plug Вампир Приклучоци(SPT-2 Зелени Женски)

(25) пакет Поларизирана SPT-2 женски 18 Мерач Темно Зелена Plug Snap На Gilbert zip plug Вампир Приклучоци(SPT-2

DEN 619.20

Достапност

25 Пак Зелена Женски Plug - SPT2. Секој 1 Женски Plug Доаѓа Со 1 Слајд на Назад.Лесен за Употреба Snap На Вампир Приклучоци. 6 Amp Рејтинг - Само се Вклопува SPT-2 18 Мерач Жици.Вие никогаш не ќе треба да куп екстра кабелот од вашиот осветлување поставување повторно.Само прикачите plug каде што треба!.Боја : Зелена.Поларизирана : Yes.Не се потребни алатки.Направи сопствен глас и светлина насоки.Боја : Зелена.Поларизирана : Yes.Не се потребни алатки.Направи сопствен глас и светлина насоки.Боја : Зелена.Поларизирана : Yes.Не се потребни алатки.Направи сопствен глас и светлина насоки.Боја : Зелена.Поларизирана : Yes.Не се потребни алатки.Направи сопствен глас и светлина насоки.Боја : Green Polarized : Yes UL наведени 8 Засилувачи 125 VNo алатки required Make сопствен глас и светлина насоки.Боја : Green Polarized : Yes UL наведени 6 Засилувачи 125 VNo алатки required Make сопствен глас и светлина насоки.Боја : Green Polarized : Yes UL наведени 8 Засилувачи 125 VNo алатки required Make сопствен глас и светлина насоки.Боја : Green Polarized : Yes UL наведени 6 Засилувачи 125 VNo алатки required Make сопствен глас и светлина насоки.Едноставна инсталација е погоден за вашето семејство да се облекуваат за на одмор заедно.Нашите машки и женски приклучок е совршено за сопствени-направи Божиќ светлина стрингови поставува или едноставно за правење осветлување продолжени кабли.Имаме бела ,црна и зелена боја.Ова е погоден за 18 AWG жица.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа