Leviton 2720 30 Засилувач, 250 Volt 3-Фаза, Рамна Монтажа Заклучување Receptacle, Индустриски Одделение, Заземјување, V-0-МАКС, Црна

Leviton 2720 30 Засилувач, 250 Volt 3-Фаза, Рамна Монтажа Заклучување Receptacle, Индустриски Одделение, Заземјување,

DEN 1106.16

Достапност

Боја-Кодирање Покажува Напон Рејтингот.УЛ/Фед.Спец./АДС/ОКОЛИЈА.УЛ V-0 Запаливост Оценка.NEMA и Не-NEMA Конфигурации.УЛ V-0 запаливост оценка.Опис на производот Leviton 2720 30 Засилувач, 250 Volt 3-Фаза, Рамна Монтажа Заклучување Receptacle, Индустриски Одделение, Заземјување, V-0-МАКС, Црно Од Производителот Leviton е Индустриски Одделение Заклучување Уреди се направени за да се обезбеди сигурен квалитет и супериорни перформанси во најтешките индустриски settings.Leviton ги комбинира најдобрите материјали кои се достапни со супериорен производство стандарди за да се произведе еден широк избор на Заклучување Уреди на неверојатен флексибилност и стабилност. 30 Засилувач, 250 Volt 3-Фаза, Рамна Монтажа Заклучување Receptacle, Индустриски Одделение, Заземјување, V-0-МАКС, Црна.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа