(2000pcs) 5/16-18 X 2-1/2, Превоз Завртки, Круг Главата, Плоштад Вратот, Полн Нишка, на 304 Нерѓосувачки Челик (18-8), Бродови Слободни во САД

(2000pcs) 5/16-18 X 2-1/2, Превоз Завртки, Круг Главата, Плоштад Вратот, Полн Нишка, на 304 Нерѓосувачки Челик

DEN 1207.20

Достапност

5/16"-18 X 2-1/2".Превоз Завртки, Круг Главата, Плоштад Вратот, Полн Тема.stainless_steel_18-8. 5/16"-18 X 2-1/2", Надворешно Навој сврзувачки елементи, Машински Тема сврзувачки елементи, Превоз Завртки, НИ Единици, Круг Главата, Плоштад Вратот, Полн Конец, AISI 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8) Aspen сврзувачки елементи акции над 200,000 различни сврзувачки елементи во метрички и инчни за итна испорака.Преку нашите партнери, имаме пристап до речиси секој fastener тип; стандард или специјализирани предмети, во повеќето материјали.Ако имате било какви прашања, не можат да најдат она што го барате за, или бараат поголеми/помали количини, ве молиме контактирајте со нас.Ние се стремиме да биде вашиот fastener решение.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа