MroMax 2 ПАРЧИЊА Превоз Завртки M6x55mm Половина Круг Главата Плоштадот Вратот Гром сврзувачки елементи на 304 Нерѓосувачки Челик Вратот Превоз Гром Тон Сребро.

MroMax 2 ПАРЧИЊА Превоз Завртки M6x55mm Половина Круг Главата Плоштадот Вратот Гром сврзувачки елементи на

DEN 338.16

Достапност

【Високо-квалитетни нерѓосувачки челик】превоз завртки се 100% (304) не ' рѓосувачки челик, што го прави еден од највисоките форми на отпорност на корозија.14"; Плоштадот вратот ширина : 6.52"; Раководител дебелина : 3.17"Нишка на теренот : 1mm/0.52"Главата дебелина : 3.【Производ Димензија】 Тема спецификација : M6; Завртка должина : 55мм/2.На плоштадот рамо е поставена во материјалот, така што тоа не се движи кога се олабави или затегнати.Обично само 1 миење и 1 нут се потребни, па не заборавајте да се добијат некои ореви и подлошки!Завртки, исто така, се дизајнирани да бидат построги од една страна. Поради разни фактори, како што се осветленост на дисплејот и светлина од светлината, вистински боја на производот може да биде малку поинаков од веб-страницата слика. Ве молиме проверете ја големината пред ставање на ред.04"; Конец должина : 50.Не постои надворешен заврши, без слој, само 100% (304) не ' рѓосувачки челик.Ова ги прави совршен избор за употреба во било која средина (вклучувајќи океанот/солена вода).14"Плоштад вратот ширина : 6.Превоз завртки се исто така одличен избор за анти-кражба завртки, бидејќи тие само може да се отстрани од една страна.04"Нишка должина : 50.Тие се силни, отпорни на корозија и издржливи!. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика на 1-2mm, ви благодарам.


Параметрите на стоката

M6; Screw length:
55mm/2.17; Thread pitch

Подобро ви се допаѓа