Кошарка Обрачот Отворено Преносни Кошарка Цели, Прилагодлива Висина 7ft - 10ft за Возрасни & Тинејџери

Кошарка Обрачот Отворено Преносни Кошарка Цели, Прилагодлива Висина 7ft - 10ft за Возрасни & Тинејџери

DEN 4776.00

Достапност

1. Пренослив дизајн нуди разноврсна сместување во вашиот двор или патеката. 2. Прилагодлива висина од 7 до 10 метри. 3. 35 инчи широка backboard, совршен за практикување layups и скок снимки. 4. Екстра голема база може да се полнат со вода за да се подобри стабилноста. 5. Изграден со две тркала на дното погодно за мобилност. 6. Shatterproof ПВЦ backboard, здрав челична рамка и сите временски услови најлон нето.Вовед : сакам да се прикажи ги исклучите вашите вештини на судот?Тогаш не пропуштајте нашата Кошарка Обрачот.Како пренослив кошарка цел систем, нуди разноврсна сместување во вашиот двор или патеката.Висина на кошарка обрачот е прилагодлив од 7 до 10 метри, додека backboard е 35 инчи широка за практикување layups и скок снимки.Екстра голема база може да се полнат со вода за да се подобри стабилноста.Две тркала на дното овозможи удобен мобилност.Изградена на shatterproof ПВЦ backboard, здрав челична рамка и сите временски услови најлон нето, тоа е издржлив за долготрајна употреба.Спецификации : 1. Backboard Материјал : ПВЦ 2. Rim Материјали : Челик 3. Нето-Материјал : Сите временски услови Најлон 4. Приспособување на висина на дршката : 7ft - 10ft 5. Backboard Димензии : (90 x 60)cm / (35 x 24)" 6. База на Резервоарот Димензии : (90 x 60 x 17)cm / (35 x 24 x 6.7)" 7. Rim Дијаметар : 45см / 17.7" 8. Тежина : 17.5 kg / 38.6 lbs Package Вклучува : 1 x Кошарка Цел Систем 1 x Додаток 1 x Прирачник.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа