metiet 2021 клима уред, Преносни Мини Воздушен Кулер, USB Пренослив Климатизација Фан, Мраз Кристали Мали клима уред со Рачка за Дом, Канцеларија и Соба (Зелен)

metiet 2021 клима уред, Преносни Мини Воздушен Кулер, USB Пренослив Климатизација Фан, Мраз Кристали Мали клима

DEN 623.76

Достапност

Можете да додадете мраз вода за внатрешни вода во садот, а потоа фан ќе удар на ладно ветре да придавам влогови на воздухот, додека намалување на температурата во внатрешноста на вратата и намалување на заморот.Спецификација : Тип : Вода за ладење вентилатор Материјал : ABS, КОМПЈУТЕР, електронски компоненти на Батеријата напон : 5 V резервоарот за Вода капацитет : 800ml Работна моќност : 6 W големина на : 16.Ниско ниво на бучаваЗа ладење вентилатор произведува ниско ниво на бучава при работа, обезбедување на вас со мирен и опуштен одмор или работна средина.【Вода за ладење】На ладно ветре е за вас.4 CMPackage : 1 вода за ладење вентилатор 1x Тип-c кабел 1x упатство.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа