HELIn Лични Воздушен Кулер - Воздушен Кулер со Ноќ Светлина USB Полнењето се Справи со Дизајн клима уред, Мини со 3 Фан Брзини Тивко за Десктоп Статистика (Боја : Црна)

HELIn Лични Воздушен Кулер - Воздушен Кулер со Ноќ Светлина USB Полнењето се Справи со Дизајн клима уред, Мини

DEN 2102.40

Достапност

❆【ПРЕНОСНИ се СПРАВИ со】 : Пренослив дизајн, мали димензии, лесно можете да го носат надвор, многу погодна за домови, канцеларии, отворено излети, итн.На лето, само притиснете на прекинувачот да уживаат во воздухот-кул, е вашиот летен живот е најдобар партнер. ❆【Портабл клима уред Фан】 мини големина, дизајниран со рачка, која не заземаат многу простор и лесно може да се носи насекаде.Погоден за канцеларија, семејство, просторија и така натаму. ❆【Брзо заладување】Овој воздушен кулер фан може да брзо се излади топол воздух околу вас и ви овозможува да додадете мраз или мраз вода во резервоарот за забрзување на ладење брзина.Најдобрата компанија за вашиот летен!. ❆【мека светла *Ултра-Тивка】Нашите misting фан е изграден во мека светилки може да ви донесе добро расположение и да ви помогне да заспие подобро.Работата силно се на ниско ниво на бучава може да ви донесе квалитет спиење, со соодветна температура. ❆【Купите во Никаков Ризик】Ние обезбедуваме 1 година гаранција гарантирањето 0.03 PPm Product големина : 151 X150 X171mm Note1. Нашите производи не содржат штетни хемикалии.2. Нашите производи не се емитуваат било супстанции кои влијаат на воздухот, тие едноставно испари водата или мраз ќе го додадете.Доверлив : 1.Треба да ви треба било каква помош, само кажете ни во прво време и ние ќе ви одговори во рок од 24hr. 2.Замена или рефундирање ќе се гарантира ако било неуспех се јавува за време на употреба во рамките 1 години. ❉❉Пакет Листа : 1 x Лични клима уред Fan1 x USB Cable1 x Прирачник за Корисникот.


Параметрите на стоката

- Material:
ABS
Weight:
700G
Current:
300mA
Negative ion working power:
1w
Ion concentration:
1X10 PCS / cm3
Ozone concentration:
Product size:
151X150X171mm
Note-- :
1. Our products do not contain any harmful chemicals. :
2. Our products don't emit any substances that affect the air, they just evaporate the water or ice you add. :
Trusted:
1.Should you need any help, just tell us at the first time and we will reply you within 24hr. :
2.A replacement or refund will be guaranteed if any failure occurs during use within 1 years. :
❉❉Package List:
1 x Personal Air Conditioner Fan :
1 x USB Cable :
1 x User Manual :

Подобро ви се допаѓа