LFYPSM Мини Ладилник Домаќинство Мала Фан клима уред Фан Преносни Овлажнител

LFYPSM Мини Ладилник Домаќинство Мала Фан клима уред Фан Преносни Овлажнител

DEN 768.00

Достапност

Природен Ветер, Ладно Правец На Режимот, Автоматска Заштита Од Вода Недостаток, Кога Нивото На Водата Од Резервоарот За Вода Е Премногу Ниско, Таа Автоматски Ќе Се Префрлат На Природни Правец;.Рачно Да Се Приспособат На Правец На Ветер Нагоре И Надолу На Екранот За Допир Операција;.Голем Отворен Врвот На Резервоарот За Вода, Лесен За Чистење;.Со Шарени Атмосфера Светилка За Осветлување И Функција;.Воздухот Влезот Може Да Се Отстрани И Да Се Мијат Со Активниот Јаглен Филтер, Кој Е Во Функција На Апсорпција На Мирис И Филтрирање На Воздухот;.Фан Сечилото Материјал : Пластични Облик : Обичните Круг Тип На Прекинувач : Допир Дополнителни Карактеристики : Ноќ Светла Боја : Бела Големина : Еден Atomizer, Двојно Atomizer Стил : Современ Кинески.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа