'Рѓа-Oleum 2876 Јасно Zinsser SureGrip Универзална Граница Лепило, 16 оз. Шише (Пакување од 6)

'Рѓа-Oleum 2876 Јасно Zinsser SureGrip Универзална Граница Лепило, 16 оз. Шише (Пакување од 6)

DEN 885.60

Достапност

Оди на пинк, суши јасно да се спречи пропушти места.Ја елиминира вода пепелниците, буквар & големината.Не-боење формула чисти со вода.Прави иднина граница отстранување брзо и лесно, без оглед на видот на ѕидот покривање или површината.Бидете сигурни да се применуваат многу лепило околу рабовите на овална.Лесно да се откажам било граница на било обоен, се подготвуваат или papered површината со ' Рѓа-Oleum Zinsser Sure Grip Универзална Граница Лепило.Оваа иновативна формула виси пред-пејст, не-пејст, да го залепите на ѕидот граници, и повеќе.Оди на пинк, суши јасно да се спречи пропушти места.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Кат Слој, Навечер, 0g/L
  • Новак

Кат Слој, Навечер, 0g/L

DEN 1857.60

'Кат Слој, Вода База Тип, Епоксидна Смола Тип, VOC Содржина 0g / L, Големина 1 гал., Боја на ноќното Небо, Сјаен �