10 Парчиња - Cosmas 181SN Сатен Никел Современа Бар Кабинет се Справи со Повлече Т-Knob - 2-3/8 Целокупната Должина

10 Парчиња - Cosmas 181SN Сатен Никел Современа Бар Кабинет се Справи со Повлече Т-Knob - 2-3/8 Целокупната

DEN 738.00

Достапност

Висок Квалитет Сатен Никел Заврши - Цврсти Челична Конструкција.Должина : 2-3/8".Ширина : 11/16" - Бар Дијаметар : 9/16".Проекција : 1-5/16".Поединечно Polybagged со 1" Монтажа Завртки Вклучени.Cosmas Хардвер е начин да се оди при дизајнирање или одредување до вашата кујна или купатило.Тие не го прават ни наплаќаат непотребни ознаки за нивниот хардвер како некои други големи брендови се направи.Затоа, ви дава голема хардвер по цена која можете да си го дозволат.Оди напред, се споредат, ние се осмелувам.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа