A-KARCK Тркала Повлечи Ореви 1/2-20, Црна Булбус Acorn Повлечи Ореви Затворени Крајот 20PCS, Конус Седиште 1.38 инчен Целокупната Високи 3/4 инчи Хексадецимален

A-KARCK Тркала Повлечи Ореви 1/2-20, Црна Булбус Acorn Повлечи Ореви Затворени Крајот 20PCS, Конус Седиште

DEN 551.76

Достапност

СПЕЦИФИКАЦИИ : Тема Големина - 1/2"-20, Висина - 1.38 инчен, Хексадецимален Големина - 3/4 инчи, Седиште Вид - Конусна 60 Степен Седиште, Затворен Крај.Црна Acorn Spline Повлечи Ореви 20 PCS.КАРАКТЕРИСТИКИ : Произведен со студената фалсификувани и топлина третираат челик за сигурен сила.Специјален слој за да се спречи рѓа, chipping и flaking.ОДЛИЧНА ТРКАЛА ДОДАТОК : На прецизно изработени теми се обезбеди совршен натпревар со воланот studs на возилото.Пред инсталацијата, бидете сигурни дека се повлечи седиште, нишка големина и висина на вашиот тркала studs натпревар овие ореви.ТРКАЛА ОРЕВ : комерцијален црна слој за да се добие остар изглед.Професионални пакување дизајн може да се заштити овој уникатен изглед за време на превозот и да ги ореви во најдобра состојба.ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да ги заостри повлечи ореви рачно, НЕ користете електрични алатки.Читањето на вашата возачот прирачник.Мерка вашата оригинална орев.Консултирајте се со вашиот продавач.Одлични за подобрување на целокупниот изглед на вашето возило.На повлечи ореви, кои дојдоа со вашиот возило може да се валкани или rusty по години.Овие A-KARCK повлечи ореви се идеални за делумна замена или целосна замена на старите.Читањето на вашата возачот manual Measure вашата оригинална nut Consult вашиот продавач.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа