Повик СТП Кожа Ранец за Мажите, Жените Торба Студентите Daypack за Патување Бизнис Колеџ Сон Catcher

Повик СТП Кожа Ранец за Мажите, Жените Торба Студентите Daypack за Патување Бизнис Колеџ Сон Catcher

DEN 1271.76

Достапност

Стилски и елегантен ранец може да се одржи на списанија, книги, sketchbooks, мобилни телефони, картички, паричници, слушалки, очила за сонце, чадори, шишиња со вода, шминка и други лични предмети.5 H инчен; Материјал : СТП кожа; кожени торба има доволно простор за да се приспособат на училиште и на работа essentials. Оваа унисекс кожа ранец може да се користи како торба за лаптоп или дневни ранец, совршен за патување, запознавање, шопинг, викенд getaways, канцеларија, пешачење, качување и други затворен и активности на отворено.Неговиот тенок, разновиден облик го прави совршен за кампусот, канцеларија или прошетка низ градот.Ве молиме имајте на ум : Тоа не е машина перат, и квалификувани сопствениците на кеса треба да се грижи за тоа да го продолжат својот живот.Ви благодариме за вашето драгоцено време и трпение за да се види, јас ви посакувам се најдобро!Судбината ќе ги задоволи следниот пат.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа