Baggallini Конвертибилна Туристички Ранец Црна Една Големина

Baggallini Конвертибилна Туристички Ранец Црна Една Големина

DEN 3328.08

Достапност

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Лесни, водоотпорен најлон.Поместена ранец ремени. 52" да се отстрани, поместена crossbody рака.Поместена 15" лаптоп џеб со antitheft патентите.Внатрешни работи се лизга џеб за шише за вода.Од свет-trotting авантурите во секојдневниот брз патувања низ градот, ние секогаш ќе имате на вашиот грб.Нашите Конвертибилна Туристички Ранец одговара на сите ваши essentials (со екстра простор за што можете да ги собереш на патот) и ви овозможува стил го вашиот пат со поместена ремени кои брзо се конвертира од еден ранец на tote или crossbody.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа