Шампион Засекогаш Шампион Се Искачи Ранец Морнарица Една Големина

Шампион Засекогаш Шампион Се Искачи Ранец Морнарица Една Големина

DEN 959.76

Достапност

Голем главната преграда. 15" Лаптоп се лизга pocket.Zip џеб со внатрешна организаторот.Страна шише за вода џеб.Посебни Големина Тип : Стандард.Покаже вашиот вистински бои со овој Шампион® Засекогаш Шампион се Искачи Ранец.Изработени од 100% polyester.Zip затворање.Dual рамо ремени со врвот носат справи.Надворешноста нуди единствена zip џеб со два лизга џебови.Внатрешни работи обезбедува отворен простор дизајн.Увезени.Мерења : Лаптоп за Замрзнување : 18 во Дното Ширина : 11 во Длабочина : 6 1⁄2 во Висина : 18 во Рака Должина : 36 во Рака се Откажат : 15 во Тежина : 1 lb.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа