Baggallini Анти-Кражба Одмор Ранец

Baggallini Анти-Кражба Одмор Ранец

DEN 2398.80

Достапност

100% Најлон.Увезени.ЛЕСЕН и на само над 1.06 килограми и мерење 10" широк x 13" високи x 3.5" длабоко, тоа е совршено лесен избор.ЗАШТИТЕТЕ го ВАШИОТ МИР НА УМОТ : Со вграден-во RFID блокирање на технологија, може да бидат сигурни дека вашите лични информации се безбедни за ден-за-ден патува и епски авантури слично.SLASH-ОТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Заштита на вашите лични предмети и да се обезбеди вашиот анти-кражба crossbody торба останува во приштина состојба со коса црта-отпорни, Securtex анти-кражба ткаенина.ЗАКЛУЧУВАЊЕ на ПАТЕНТИТЕ : Уживајте дополнителен слој на безбедност, благодарение на око-фаќање на заклучување патентите еднакви делови, модерен и функционален.Туристички ранец е одмор мора да се има.Оваа симпатична стил ги има сите карактеристики што треба да остане безбедно и организирано.Анти-кражба одмор ранец карактеристики коса црта отпорни панели, двојно-кабел cut-отпорни на рака, заклучување патентите, и RFID-заштита.Нашите претприемачи жени основачи беа две глобалната патници кои применети увид од целиот свет да се создаде кеси дека им помогне на жените да се чувствуваат организирани, сигурни и подготвени за ништо, без разлика дали тоа се rip целиот блок или од целиот свет.Денес, нашиот тим останува посветена на оваа визија, создавање на функционални, стилски кеси за подобрување на животот на модерните жени во ова постојано менување на светот.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа