Прашка Ранец Галакси Прашка Торба Crossbody Торба Патување Пешачење Градите Торба Daypack

Прашка Ранец Галакси Прашка Торба Crossbody Торба Патување Пешачење Градите Торба Daypack

DEN 647.76

Достапност

Направени Од Издржлив Полиестер Ткаенини.Главната Патент Торба Е Удобен За Носење На Мобилни Телефони, Таблети, Дневни Потреби, Итн.Овој Ранец Може Да Се Одржи На Сите На Вашите Лични Предмети И Нешта.Најдобрите Подароци - Овој Една Торба Совршено Се Вклопуваат За Мажи, Момчиња, Жените, Децата И Тинејџерите.Ергономски Дизајн - Прашка Торба Со Прилагодливи Поместена Рака, Здрав Тока Јадица На Дно, Која Може Да Ги Исполни Вашите Десно Или Лево Носи Навика.Печати на враќање превозот етикета.Патент Затворање Дизајн,Прилагодлив На Рака Со Здрав Кука На Два Начини На Носење (Лево Или Десно).Прашка Торба Е Поместена Рамо Ремени За Да Се Осигура Дека Вие Сте Удобно, Дури И Ако Носиш Ранец Во Текот На Целиот Ден.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Тоа Е Одличен Подарок За Него, Маж, Син, Пријатели, Schoolmate, Внук, Сопруга, Нејзината Ќерка.Мала Големина И Голем Капацитет.5 Инчен (Должина X Ширина X Висина)Ова Патување Пешачење Daypack Е Направен Од Високо-Квалитет Полиестер Влакна, Трајни И Дише, Погоден За Мажите И Жените.Џебовите На Двете Страни Се Погодни За Чување На Лицето Ткива, Очила За Сонце, Итн.Прашка Торба Големина : 15.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Мултифункционален Кеси - Може Да Се Користи Како Прашка Ранец, Crossbody Торба, Торба, Прашка Пак, Градите Торба, Патна Торба, Ранец Чанта, Прашка Чанта, Пешачење Торба, Работа Или Бизнис Торба, Погоден За Канцеларија, Отворено, Деловни И Други Прилики.Кој Е Ергономски Дизајн, Оваа Прашка Ранец Е Поудобно Да Tote Околу Од Тежок Ранец Дека Вирус На Вашето Тело.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа