Сидро Со Шари Модел Ранец Двојно Рака Торба Лесни Рамо Кеси Секојдневен Daypack

Сидро Со Шари Модел Ранец Двојно Рака Торба Лесни Рамо Кеси Секојдневен Daypack

DEN 767.76

Достапност

Удобно се Чувствуваат : Лесни ранец рамномерно дистрибуира тежина на двете рамења користење поместена ремени.Печати на враќање превозот етикета.Димензии : Должина : 11.4 см Ширина : 8 во/Висина 20cm : 16in/40cm.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Капацитет : Една од главните капацитет џеб, два странични џебови, една пред патент џеб и четири внатрешни џебови.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Спецификација за производ : Материјал : водоотпорен платно Големина : 29.Материјал : ПЛАТНО,водоотпорен&здрав&лесни&трајни.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Носат Начин : Рамо, Рачка Производ пердуви : Стилски ранци се направени од високо квалитетна платно,уникатен и модерен шема,која ти дава многу избор.


Параметрите на стоката

Material:
waterproof canvas
Size:
29.4x20x40cm/11.5x8x16 in
Lightweight Backpack only 0.9pounds. :
Carry Way:
Shoulder, Handle
Product feathers:
Stylish backpacks are made of high quality canvas,unique and fashionable pattern,which gives you many choice.There's always one for you! :
One main capacity pocket+two side pocket+one front zipper pocket+four inside pocket,Large capacity and durable. :
Soft back panel and adjustable shoulder strap provide comfortable carry experience on your daily life. :
Perfect lightweight canvas backpack for working, traveling, school and daily using. :
It will be a perfect gifts for Men, Women, Teens, Boys and Girls, Elementary School, Middle School, High School and College Student. :

Подобро ви се допаѓа