Повик СТП Кожа Ранец за Мажи Жени Торба Студентите Daypack Патна торба Тропски Остава Розова

Повик СТП Кожа Ранец за Мажи Жени Торба Студентите Daypack Патна торба Тропски Остава Розова

DEN 1127.52

Достапност

Funtions : водоотпорност & Дамка отпорни и Лесно cleanable WHY МОЖЕТЕ да ИЗБЕРЕТЕ ТОА?ПРИЛАГОДЛИВИ РАМО, РАКА : Можете слободно да ја определите должината на рамо, рака според вашата висина и приоритетни.По-продажбата на услугата : Ако примите скршени, што се оштетени објектот, ве молиме контактирајте со нас со слики, по потврдува тоа, ние ќе рефундирање во рок од 24 часа и може да се задржи на објектот без враќање.Description Size : 10.РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ : има стилски изглед и правото големина.Да се избегне губење на кражба, колку што е можно.Било какви дополнителни проблеми со вашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас.Материјали : СТП кожа надвор, полиестер внатре.Структура : 1x Главниот складирање оддел да ги задржи вашите книги, списанија, тетратки, поттикне, преносни полначи, паричник, итн.внатре, отворање на устата е голем, содржината внатре се јасно на прв поглед, и на објекти може да биде брзо однесен надвор.5 H инчен, слатко-убава ранец чанта.Големина : 10.Совршен за ден патувања, одмор, патување, ден скокање, училишта, кампување, шопинг и така натаму.ДОБАР ПОДАРОК : Едноставност исклучителна кожа ранец ќе го направи совршен подарок за пријателите, семејството, дизајнери и автори на родендени, годишнини, Денот на Вљубените, Божиќ, graduations, празници, свадба преференции и на специјални годишнини.Occation : Мода ранец чанта совршен за викенд оклопни торба,колеџ торба,многу snazzy за да одите на шопинг или да се направи активности на отворено,симпатична повик и работа торби за носење на сите ваши мали дневни essentials.Мулти-слој за заклучување дизајн обезбедува максимална заштита за вашите елементи.Структура£ºThe внатре има 1 главната преграда,1 interlayer zippered џеб, 2 отворени врвот џебови,1 назад патент џеб.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа