Повик СТП Кожа Ранец за Мажи Жени Торба Студентите Daypack Патна торба Тропски Зелени Лисја Зеленило

Повик СТП Кожа Ранец за Мажи Жени Торба Студентите Daypack Патна торба Тропски Зелени Лисја Зеленило

DEN 1127.52

Достапност

ДОБАР ПОДАРОК : Едноставност исклучителна кожа ранец ќе го направи совршен подарок за пријателите, семејството, дизајнери и автори на родендени, годишнини, Денот на Вљубените, Божиќ, graduations, празници, свадба преференции и на специјални годишнини.Мулти-слој за заклучување дизајн обезбедува максимална заштита за вашите елементи.Метален хардвер додава и силата и изгледа на парче во мода кожа ранец.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.ЕДИНСТВЕН МЕТАЛ ДИЗАЈН : Сите хардверски користи на ранец е цврст метал.ГОЛЕМ CAPACIT : може да се стави книги,тетратки,i Pad,чадори, козметика, паричници, итн.БЕЗБЕДЕН И СИГУРЕН : Топ drawstring затворање им обезбедува сигурност на вашите лични предмети со внатрешноста џебови за вид и поделба.По-продажбата на услугата : Ако примите скршени, што се оштетени објектот, ве молиме контактирајте со нас со слики, по потврдува тоа, ние ќе рефундирање во рок од 24 часа и може да се задржи на објектот без враќање.2x Скриени анти-кражба џебови за вредни работи; еден на задната страна; на еден внатре.Печати на враќање превозот етикета.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Funtions : водоотпорност & Дамка отпорни и Лесно cleanable WHY МОЖЕТЕ да ИЗБЕРЕТЕ ТОА?ПРИЛАГОДЛИВИ РАМО, РАКА : Можете слободно да ја определите должината на рамо, рака според вашата висина и приоритетни.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Структура£ºThe внатре има 1 главната преграда,1 interlayer zippered џеб, 2 отворени врвот џебови,1 назад патент џеб.Да се избегне губење на кражба, колку што е можно.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.внатре, отворање на устата е голем, содржината внатре се јасно на прв поглед, и на објекти може да биде брзо однесен надвор.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа