Travelon: Анти-Кражба Boho Ранец - Сива Хедер

Travelon: Анти-Кражба Boho Ранец - Сива Хедер

DEN 1106.16

Достапност

Заклучување на главната преграда има поместена џеб да се одржи таблета или i Pad, а од страна на џеб и zip ѕид џеб.Заклучување пред организатор на преградата има RFID заштитени пасош и картичка слотови, 3 џебови, се отвори циклусот и врзан клучен клип со LED светло.Од повеќе чување џебови и внатре и надвор, на внатрешни ѕидови паричникот па вие не мора да носат екстра губење на паричник.ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.На прилагодливи, поместена, slash-отпорни рамо ремени овозможи удобност и врвот земи ви овозможува да се справи со оптоварување и истовар без никаков напор.Врвот го зграби се справи.Боја : Сива Хедер На Travelon Анти-Кражба Boho Ранец ги има сите простор, организацијата и заштита што треба да биде организирано без додавање на големо.Помага во спречување на pickpockets од добивање во вашата торба.Убаво дизајниран со модата и функција во умот и акцентирани со никел позлатен хардвер.Помага во спречување против електронски кражба на идентитет со RFID блокирање на картичка слотови и пасош џебови.Заклучување zippered повлекува безбедна вашата торба содржина.Нашите 5-Точка Анти-кражба систем за безбедност помага во спречување на 5 најчести типови на пешачки кражба - во земјата и на меѓународно ниво.Заклучување на главната преграда има поместена џеб за i Pad плус ѕид патент џеб и капка џеб да ви помогне лесно да се лоцира брзо го зграби предмети.На Travelon Анти-Кражба Boho Ранец е само право големина за да се одржи сè што ви треба без мерење на вас долу.Заклучување пред организаторот има три капка џебови, 5 RFID заштитени картичка слотови и RFID пасош џеб плус врзан клучен клип со LED светло да ви помогне лесно да се лоцира вашите предмети.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа