OERJU 5x3ft Модерна Бела Публикации Позадина Bookcase Bookshop Зум Состанок Позадина Студија Соба Библиотека Позадина Онлајн Настава Позадина за Фотографија

OERJU 5x3ft Модерна Бела Публикации Позадина Bookcase Bookshop Зум Состанок Позадина Студија Соба Библиотека

DEN 287.76

Достапност

4,Повод : таа е погодна за фотографија дома,студиа и настани,семеен собир,свадба,матурска и Клубови и училишта,Совршен за сите видови на партии,Роденден и новороденче Деца и Возрасни,Видео Одлуки ,Дома декорација позадина,завеса,tablecloth и така натаму. 2,Материјал : Тенок Винил која има Лесни,Изработени од Високо Квалитетен материјал,тоа може да биде укината и преносни & издржлив,лесен за носење.1,Големина : 5x3ft/1.2 м,па така не може да биде мала Навремено,1,Ве молиме да го промовираме до цврсто со еден цилиндар по неколку дена,тоа ќе биде добро,2,Можете да железо задната површина со пареа железо,но не и сува железо,и не железо предната површина. 5,ве Молиме Имајте предвид,Поради поштата големина ограничувања,позадина треба да биде укината за превозот,што може да биде мала набори,ве молиме железо задната површина со пареа железо ако е потребно.5 m(ширина)*1m(Висина);.Детали information Size : 5x3ft/1. 3,Ефект : Компјутер Печатени,на стока е отсјај слободен, но обезбедува живописни бои и тоа му дава совршен фотографии Поради висока Резолуција,ве Молиме да ја прилагодите осветлување додека снимањето.5 m(ширина)*1m(Висина)Материјал : Винил,мала тежина,лесен за употреба и carry Color : како слика shows Features : мала Тежина,Преносни и издржливи,Висока резолуција,не-рефлективен,не перат,но може да се брис со вода.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа