CSFOTO 10x7ft Ентериерно уредување Позадина Салата Декорација Позадина за Фотографија Фитнес Соба Оркестарот Позадина се Земе Вежбање, Трчање Машина Салата Опрема Возр

CSFOTO 10x7ft Ентериерно уредување Позадина Салата Декорација Позадина за Фотографија Фитнес Соба Оркестарот

DEN 887.76

Достапност

Големина : 10x7ft/3(W)*2.Таа е идеална имот за да ја снимите вашата убави и незаборавни моменти.Внимание : Според владеењето на поштата, должината на објектот не може да биде повеќе од 1.Материјал : Висок квалитет на винил и компјутерски насликани (не се перат).Оваа мала тежина материјал ќе ви даде интензивна живописни бои кои сте биле во потрага за позадина.Карактеристики : Светло апсорпција, мала тежина, Не-рефлективна.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа